Unavená, rozrušená a zraněná žena se v pátek dostala do hlídaného hotelu v centru Tripolisu, kde bydlí novináři z celého světa. Její cíl byl jediný: Chtěla všem popsat, jaké ve skutečnosti jsou členové Kaddáfího milic.

Jakmile Iman Obajdíová pronikla do hotelového lobby, začala hlasitě vykřikovat, co všechno ji muži Muammara Kaddáfího udělali. A zahraniční reportéři okamžitě spustili své kamery.

"Na jedné straně říkají, že jsme všichni Libyjci, že jsme jeden národ. Ale podívejte se, co mi dělali," ukazovala plačící žena, kterou prý znásilnilo patnáct mužů.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • VIDEO UVNITŘ Iman Obajdíová pronikla do hlídaného hotelu, aby zahraničním novinářům ukázala, jak ji Kaddáfího muži ublížili. Hotelový personál ji přes hlavu hodil roušku a s nadávkami ji předal policii.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.