Na judo byl příliš vysoký a když do tréninkového centra vstoupila žena, dožadoval se jejího odchodu. Takový byl Usáma, vzpomíná na svého žáka tchajwanský mistr Jimmy Wu.

Vytáhlý hubený muž s černými vousy přišel do centra v sáudskoarabském Rijádu, když ještě studoval na univerzitě. Wu mu hned tehdy řekl, že je na judo až moc vysoký a snažil se ho od tohoto sportu odradit. Mladík ale trval na svém, tak ho mistr nakonec přijal.

Usáma bin Ládin za skupiny sportovců nevyčníval pouze svou výškou, ale také svým kritickým vystupováním, popisoval jeho chování v rozhovoru s reportéry agentury Reuters Wu. Ti ho potkali na závodech v čínském
Tchaj-čungu.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.