Al-Káida na Arabském poloostrově AQAP nehodlá smrt svého vůdce ignorovat. Její jemenský šéf Násir Vahajší umístil na web poselství, kde hrozí tvrdou pěstí džihádu. Zprávu zveřejnilo americké centrum sledování islamistických serverů SITE.

"Američané zabili šajcha...nechť ale vědí, že uhlíky džihádu žhnou nyní více, než za jeho života. Nemyslete si, že tím je celá záležitost u konce...to, co přijde, bude ještě horší; co vás čeká, bude ještě intenzivnější a ničivější," slibuje Vahajší a dodává: "Bude vás to strašně mrzet a bude se vám stýskat po dnech šajcha." 

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.