Světovou ekonomiku zachrání ženy. Alespoň to tvrdí článek Financial TImes, citující studii Boston Consulting Group. V letech 2000 až 2007 totiž množství žen, disponujících částkami od půl milionu dolarů výše, ve Spojených státech vzrostl o 68 procent, zatímco mužů ve stejné době přibylo jen 36 procent. Současně mají ženy pocit, že trh jim neposkytuje dostatečné nabídky. "Výrobky mají nevhodný design a nejsou uzpůsobeny ženám, marketing je špatný, věci nejsou vyrobeny, aby šetřily čas a podporovaly komunitu," tvrdí Michael Silverstein z Boston Consulting Group. Přitom podle zprávy ženy rozhodují o osmdesáti procentech všech nákupů.

Více se dočtete ZDE

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.