Apokalypsa není pouhá biblická předpověď. Je to reálná hrozba, kterou může přinést katastrofa v podobě nukleární nebo kybernetické války, pandemie, útoku UFO nebo "jen" ekologická katastrofa, jakou je zemětřesení či vlna Tsunami. Američané se touto myšlenkou zabývají stále intenzivněji a našli řešení. Podzemní bunkry.

"V posledních pěti letech nám rostou zakázky každoročně o 100 procent. Obchody nebyly nikdy lepší. Nemohu sdělit, kdo jsou moji klienti, neřeknu vám, kde bunkry leží, ale věřte, že jich jsou tisíce", říká Walton McCarthy, prezident společnosti Radius Engineering (RE).

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.