Opět jsme se nedozvěděli, jak to bude s kandidaturou Dmitrije Medveděva. Slíbil jen, že rozhodnutí padne relativně brzy.

„No konečně. Myslel jsem, že to bude hned první otázka,“ zasmál se Medveděv, když dotaz padl jako čtvrtý. „Taková rozhodnutí se mají dělat v okamžiku, kdy k tomu dozrají podmínky, a oznamují se jinak než na tiskové konferenci. Mohu vám jen slíbit, že v této situaci už nebudete dlouho čekat,“ prohlásil ruský prezident.

Tento způsob odpovědí byl typický pro celou tiskovou konferenci. „Obdivuhodné, mluvil přes dvě hodiny a neřekl vůbec nic důležitého,“ napsal ironicky známý ruský novinář Ivan Davidov.

Jeho 816 kolegů, kteří byli v sále manažerské školy ve Skolkovu, by nejspíše nesouhlasilo. Přinejmenším soudě podle snahy na sebe upozornit. Prezident totiž poprvé tiskovou konferenci moderoval sám a novináři se předháněli ve výrobě tabulek s názvy svých regionů či redakcí. Jedna slečna se Medveděvovu pozornost snažila připoutat namalovaným srdcem, taktika ji nakonec nevyšla.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.