Komunistická strana Číny má po letech konečně řádně sepsanou historii. Editace sice trvala dlouhých šestnáct let a musela projít čtyřmi značnými přepisy, nakonec se ale podařilo dát dohromady text, který krátce před výročím založení vládnoucí strany mapuje vývoj čínské diplomacie.

Zatímco se čínští představitelé snažili vybudovat supervelmoc, vznikalo dílo o 1074 stránkách, jež by podle přání vládnoucí partaje mělo udělat pomyslnou tečku za dohady okolo politicky citlivých a místy i krvavých epizod historie Číny.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.