Agresivní bakerie E. coli způsobující těžké krvácivé průjmy se ve Francii, vedle cesty Nicolase Sarkozyho mířícího k prezidentským volbám, opět stala bedlivě sledovaným tématem číslo jedna.

Ministerstvo zdravotnictví oznámilo osm nových případů nákazy bakterií. Přitom původcem jsou zřejmě klíčky vypěstované přímo ve Francii.

Francie tento měsíc už několik případů ohlásila. Jednalo se o děti, které snědly pravděpodobně špatně upravené mleté maso z prodejny německého řetězce Lidl. Nyní ale téměř všichni nakažení jedli klíčky, které zdobily rajčatovou polévku gazpacho.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.