Kolem výpovědi pokojské z newyorského hotelu Sofitel, která v květnu obvinila Dominiqua Strausse-Kahna ze sexuálního napadení, se vznášejí další pochyby. Podle informací listu New York Post totiž nebyla obětí, ale naopak tou, kdo intimní styk inicioval.

„Zjistila, že je to boháč a že dostane zaplaceno,“ sdělil listu zdroj blízký vyšetřování. Podle jeho informací žena, která si prý prostitucí s hotelovými hosty běžně přivydělávala, přišla do apartmá číslo 2806 z vlastní vůle. Ke sporu mezi ní a tehdejším předsedou Mezinárodního měnového fondu prý došlo až ohledně platby za její „služby“. To byl údajně také důvod, proč Strauss-Kahn opustil hotel ve spěchu a zapomněl zde svůj mobilní telefon.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.