Komik Jonnie Marbles se během výslechu přiblížil k Rupertovi Murdochovi a pokusil se mu na obličel připlácnout tácek pravděpodobně s holící pěnou, píše zpravodaj stanice BBC. Zakřičel přitom: "Chamtivče!"

Murdochova manželka se na útočníka ale okamžitě vrhla a ještě mu stihla dát facku. Na záznam se podívejte v záložce Video

Výpověď Rebeky Brooksové probíhala narozdíl od jejích předchůdců poklidně, Nejvíce se mluvilo o pochybení okolo odposlechů hlasové schránky zavražděné školačky Milly Dowlerové. Brooksová v době, kdy k napíchnutí telefonu došlo, byla prý na dovolené, což ji samozřejmě neomlouvá, přiznala.

On-line zpravodajství jsme sledovali ZDE

Od půl čtvrté odpoledne před výborem zkoumajícím pozadí nelegálních odposlechů a korupce s tím spojené byl vyslýchám Rupert Murdoch. Britský legendární nedělník News of the World je vyšetřován kvůli odposlechům, které využíval k získávání informací o celebritách, politicích i rodině královny Alžběty II.

Kromě Murdocha byl společně s ním před parlament předvolán i jeho syn James, mnohými veřejně označován za nepříliš schopného následovníka svého otce, který by po něm měl News Corporation převzít.

Zatím jste si přečetli 50 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.