Dosavadní šéfka komunikace a dlouholetá mluvčí Komerční banky Marie Petrovová příští měsíc změní „dres". Stane se se šéfkou komunikace GE Money Bank.

„Marie Petrovová nastoupí v první polovině září na pozici ředitelky Corporate Affairs GE Money Bank,“ potvrdil v úterý pro IHNED.cz mluvčí GE Money Bank Pavel Zúbek.

Pozice komunikačního lídra GE Money Bank je volná od 31. května, kdy tuto funkci po čtyřech a půl letech opustil v souvislosti s odchodem na "otcovskou" dovolenou Roman Frkous.

Petrovová působila v Komerční bance přes jedenáct let. Do třetí největší tuzemské banky nastoupila jako mluvčí ještě před její privatizaci v dubnu 2000.

Svou pozici obhájila i po příchodu francouzského majoritního majitele Société Générale, v posledních letech pak zastávala funkci šéfky komunikace. Před tím pracovala v Českém rozhlasu jako redaktorka a vedoucí ekonomické rubriky.

GE Money Bank má přes milion klientů a je v tomto ohledu čtyřkou českého trhu.

Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru