Poslední hodiny své kariéry na oběžné dráze prožívá satelit UARS. Stroj velikosti autobusu se během zítřka rozpadne a z větší části shoří v atmosféře, některé trosky ale dopadnou až na zem. Předpovědi místa a času odborníci postupně zpřesňují, zatím stále není vyloučené, že k tomu dojde i v České republice.

Profesionální experti jsou v odhadech průběhu agonie satelitu UARS stále opatrní a tvrdí, že přesné odhady budou moci provést až několik málo hodin před pádem. Dobře vybavení amatéři se ale s kůží na trh jít nebojí.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.