Koupit si dolary, dovézt auto z ciziny nebo zaplatit bankovní kartou se v Sýrii stává nemožným. Zemi docházejí peníze - jak vlastní měna, tak dolary či eura. Půl roku nepokojů, které odradily část světa od obchodů se Sýrií, začala pociťovat i početná vrstva úředníků.

Vláda žádá zaměstnance o "dobrovolný" příspěvek z jejich mzdy na provoz státu, zjistil britský list Guardian. Z tříprocentního růstu, který prorokoval zemi na letošek Mezinárodní měnový fond, nebude nic. Pokles ekonomiky bude nejméně tříprocentní, uvádí fond.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.