Libyjská přechodná národní rada (NTC) se připravuje na vyhlášení velkého vítězství, jasno mají ale i hlavní představitelé syrské opozice: Prezident Asad bude po Kaddáfím dalším diktátorem, který během Arabského jara padne.

Po pátečních modlitbách protestující stejně jako každý týden opět vyšli do ulic, aby vyjádřili nespokojenost s režimem Bašára Asada. Tentokráte ale měli v rukou nový "trumf" - smrt Muammara Kaddáfího, jedné z nejvýraznějších postav celé revoluce.

Právě čtvrteční zprávy o dopadení a následném úmrtí libyjského vůdce dodaly demonstrantům novou naději a chuť k dalším protestům.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.