Egypťané to mají složitější v tom, že jim chybí výrazná osobnost typu našeho Václava Havla, říká v rozhovoru pro IHNED.cz Lenka Koudelková o politické situaci v Egyptě.

V tamních volbách kandiduje mnoho rozdílných stran a některá uskupení nemají sjednocené ani logo, natožpak marketingovou strategii. Podle Koudelkové je tak možné, že muslimští konzervativci ve volbách zabodují především proto, že je lidé dobře znají.

Malé strany mají určité výhody v podobě množství nadšených dobrovolníků, dostat se k voličům je však nákladné a vyžaduje si kreativní řešení.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.