Osudy příbuzných zesnulého vůdce Kim Čong-ila zahaluje rouška tajemství. Na pohřbu otce se objevil jeho nejmladší syn a nástupce Kim Čong-un. Kde však byli další dva synové a nevlastní bratr zesnulého diktátora?

Asi nejvíce se nyní hovoří o osudu nejstaršího z vůdcových synů, asi čtyřicetiletého Kim Čong-nama. Předpokládá se, že žije samotářsky od roku 2001 v přepychu a blahobytu v Macau.

Do čínského ráje hazardu se přesunul poté, co ho v Japonsku zadrželi s falešným dominikánským pasem. Před úřady se tehdy hájil, že chtěl jen vzít rodinu do Disneylandu.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.