Američtí obchodníci se zbraněmi se začátkem roku hlásí rekordní tržby. Jejich zboží se totiž během Vánoc stalo žádanější než v uplynulých letech. Obrat za měsíc prosinec překonal počet prodaných zbraní za listopad.

Celkem se poslední měsíc v roce prodalo více než 1,5 milionu zbraní, uvádí FBI. Z toho téměř půl milionu kusů lidé nakoupili až v posledním týdnu před Štědrým dnem.

Jen 23. prosince bylo prodáno 102 222 zbraní, což je druhý nejvyšší počet v prodeji zbraní za jediný den v historii vůbec, podotýká list Daily Telegraph.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.