Dlouho očekávaný prodej nového iPhonu 4S byl v Číně oficiálně spuštěn v pátek. První nedočkavci před prodejnu Applu v moderní pekingské čtvrti Sanlitun začali přicházet už ve čtvrtek a doufali, že tak právě oni budou mezi těmi šťastlivci, kteří si budou moci nejmodernější iPhone koupit.

V průběhu mrazivé noci přicházeli další a další zákazníci a strážníci, kteří kolem obchodu vystavěli zátarasy, přestávali mačkající se dav "zvládat". Došlo i k několika potyčkám.

Vedení Apple Store proto rozhodlo, že kvůli bezpečnosti svých zaměstnanců i zákazníků samotných raději neotevře vůbec. A hodně naštvaný dav prodejnu ihned zasypal vajíčky.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.