Armáda syrského prezidenta o víkendu porušila příměří, které zhruba před měsícem uzavřela s povstalci ve městě Zabadání. Místní ulice tak opět zaplavili vojáci a skupiny rebelů. Většina civilního obyvatelstva uprchla do jiných měst, ke svým příbuzným a známým.

Jak se cítí samotní Syřané? Jak se za poslední měsíce změnilo ještě nedávno oblíbené turistické centrum a jak dlouho bude ještě Bašár Asad odolávat tlaku? Odpovídá Sáadat Ramadánová, která před dvaceti lety právě ze Zabadání odešla do tehdejšího Československa.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.