Ruská vládnoucí strana Jednotné Rusko vytváří systém hodnocení svých členů, který bude zahrnovat i to, jak jsou aktivní na Twitteru.

„Založte si účet na Twitteru – a máte plus. Pokud to neuděláte – smůla, nula bodů,“ řekl pro televizi RBK Andrej Ilnitský, zástupce předsedy centrálního výkonného výboru strany. „Uspořádejte konferenci u kulatého stolu, poskytněte interview – a máte dva body,“ popsal další možnosti získání kladných bodů Ilnitský.

Vyhodnocení aktivity člena strany ve veřejném prostoru bude jen jedním z kritérií nového systému. Ten bude podle serveru The Moscow Times podobný standardu KPI (Key Performance Indicators – klíčové ukazatele výkonnosti), který je velmi rozšířený v komerční sféře.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.