Prvních třicet tisíc lidí se hned ve čtvrtek ráno sešlo na moskevském nábřeží a vydalo se na pochod ke stadionu Lužniky. Právě sem byla totiž svolána demonstrace na podporu prezidentského kandidáta Vladimira Putina.

Stoupenci současného premiéra s sebou přinesli transparenty s portréty svého favorita a hesly jako: Nechceme nechat zničit svou zemi! Kdo, když ne Putin? nebo Volte stabilitu - volte Putina! Celou akci přitom doprovázely národní písně.

Podle organizátorů se na největším ruském stadionu nakonec sešlo okolo 130 tisíc lidí, kteří nadšeně vítali přicházejícího Putina. Za velkolepou podívanou se ale mohl skrývat i zcela prozaičtější motiv - vidina finanční či jiné odměny za účast.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.