Mnoho světových politiků se svými vzornými rodinami doslova chlubí. Kandidáti na amerického prezidenta na jejich dokonalosti často stavějí své kampaně a běda tomu, na kterého se provalí nějaký ten rodinný hřích s označením "nepřijatelný".

Opěvovanou první dámou je Carla Bruniová-Sarkozyová stejně jako Michelle Obamová, která se svým programem namířeným proti dětské obezitě často vystupuje v médiích či na veřejnosti. Vedle obyčejných smrtelníků.

A hodně se mluvilo a mluví i o osobním životě "svrženého" Silvia Berlusconiho, lva salonů a milovníka mladých krásných žen. I když ten o pozornost příliš nestál. Naopak o rodině jeho velice blízkého přítele Vladimira Putina, který s ním často trávil svou letní dovolenou, se neví téměř nic.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.