Vypadá to skoro jako recese. Budoucí slovenský premiér Robert Fico měl při konspiračních schůzkách se šéfem Penty Haščákem pít Coca-Colu.

Podle spisu Gorila se totiž Fica ve svém bytě Haščák ptá, co si dá k pití, a ten si vybere právě colu. "Pokud je Gorila pravdivá, tak pití coly nepovažuji za trestný čin," reagoval nedávno na informaci pro deník Sme Fico.

Teď se šéf Směru objevuje s oblíbeným nápojem v ruce při mnoha příležitostech, včetně víkendových oslav volebního vítězství. Zachytila ho tak i prestižní média jako je Wall Street Journal, Washington Post nebo Economist.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.