Tento článek bude dnes dost bulvární, což je snad zřejmé už z fotografií. Už jen jejich pečlivý výběr zabral autorovi několik hodin času, během nichž se ujistil ve své snobské nadřazenosti vůči bulvárnímu tisku a dobrovolně na sebe převzal úkol seznámit čtenáře s některými událostmi a trendy, aby se sami nemuseli bulvárem umazat.

K věci a fotkám: Ve Francii jde do tuhého, první kolo prezidentských voleb se koná už za měsíc a velký muž Nicolas Sarkozy není právě jednoznačný favorit celého podniku. A protože podpora Angely Merkelové tak úplně nezabrala, bylo třeba vytáhnout pádnější argumenty.

Návštěva nedělního ragby s Anglií, na nějž koukala celá Francie, se ovšem taky úplně nevyvedla, domácí v Paříži v nádherném zápase (pro nás, nezaujaté diváky) prohráli 22:24, jenže vzhledem k tomu, že v hledišti byl taky Sarkův hlavní a podle průzkumů zatím úspěšnější soupeř, socialista Francois Holland, nebyl to až takový problém.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru