Mezi Izraelem a Íránem to dlouhodobě vře. "Tento režim nikdy nesmí získat jaderné zbraně," prohlásil v neděli o Íránu izraelský premiér Benjamin Netanjahu. Už týdny se debatuje, nakolik je pravděpodobný izraelský raketový útok na Írán. A jeho prezident Mahmúd Ahmadínežád se snaží vzbudit dojem, že útok by vyvolal okamžitou odvetu.

Na sociálních sítích však zatím bodují iniciativy obyčejných Izraelců a Íránců, kteří se vzájemně ujišťují, že mezi nimi nepanuje zášť.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • "Nikdy vás nebudeme bombardovat. Máme vás rádi," vzkázal přes facebook telavivský manželský pár všem Íráncům a přiložil fotografii se svými dětmi. A začaly se dít věci.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.