Co se stane, když do jednoho bytu zavřete znepřátelené sunnity a ší'ity? Dívky a chlapce? Nebo křesťany a Židy? Vůbec nic. Jsou v jednom týmu a musejí si pomáhat, aby porazili své soupeře. Takový je scénář televizní show Salam Šabáb, která spojuje lidi z různých komunit a "nutí" je spolupracovat.

Její tvůrci jsou přesvědčeni, že když k sobě dají mladé lidi, kteří by se jinak nikdy nepotkali, nakonec najdou společnou řeč a budou si rozumět. A co víc, porozumění najdou i diváci, kteří reality show sledují.

Arabské show jsou oblíbené na severu Afriky i na Blízkém východě, bez rozdílu. Jejich popularitu v posledních letech zvedají satelity i sociální sítě.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.