Republikánský maraton o prezidentskou kandidaturu si vybírá svou daň. Kandidáti už dál nejsou s to skrývat únavu. Newt Gingrich usnul před kamerami na mítinku. Rick Santorum se tento týden omlouval za nelichotivou fotografii, na které dříme polonahý v lehátku během zastávky kampaně v Portoriku.

"Nebyl to hezký pohled," připustil otec sedmi dětí, který občas "zaskočí" z kampaně aspoň na půl dne domů, aby viděl rodinu.

"Ve třiapadesáti letech, když máte sedm dětí ve věku od 20 do tří let, není úplně nejlepší doba na to zápasit o křeslo prezidenta Spojených států," přiznal Santorum minulý víkend v Effinghamu.

Jak vypadal modelový den jeho kampaně? Schůzky v 8:00, 9:05, 9:15, 10:00, 10:20, 11:30, 14:00, 17:00 a 19:30 v sedmi městech v Illinois a Missouri, a pak noční let do Louisiany, kde se chtěl příští ráno zúčastnit mše.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.