IDC je ruský think-tank s pobočkami v Paříži a New Yorku, placený z Kremlu. Vznikl v roce 2008 a jedním z jeho cílů bylo deklarování sledování stavu lidských práv na Západě. Ředitelka pařížské pobočky Natalia Naročnickaja k tomu měla všechny předpoklady, neboť coby poslankyně za nacionalistickou stranu Vlast byla místopředsedkyní komise pro sledování dodržování lidských práv v cizích státech.

Účastnila se také práce parlamentní Komise proti falšování dějin proti zájmům Ruska. Z této doby pochází například její výrok o tom, že by se Polsko místo připomínání katyňské tragédie mělo omluvit za dobytí Moskvy v roku 1612. Naročnickaja se také veřejně vyznala z lásky ke Slobodanu Miloševičovi a vystupuje za silnou, konzervativní Evropu, která by vyvažovala vliv USA a NATO.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.