Americký prezident Barack Obama utrpěl vážný šrám. Dvanáct agentů americké tajné služby, kteří měli zajišťovat jeho bezpečnost na víkendovém summitu v Kolumbii, bylo odvoláno zpět do USA. Podle informací listu The Washington Post se zapletli do prostituce.

"Je to standardní postup, který nám umožňuje obvinění úplně a spravedlivě vyšetřit," komentovala tajná služba postup, kterým byli agenti postaveni dočasně mimo službu.

Aféra poškodila úsilí amerických diplomatů, kteří se chtěli soustředit na ekonomickou spolupráci se zeměmi Latinské Ameriky. Mezinárodní obchod ale ustoupil do pozadí a pozornost se upřela na skandál.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.