Hospodářská krize, která poslední tři roky sužuje Evropu, boří základy života v blahobytu a způsobuje dramatický nárůst sebevražd.

V nejzranitelnějších zemích, jako jsou Řecko, Irsko či Itálie, si život bere stále více majitelů menších podniků a podnikatelů. Některé evropské deníky tento nový úkaz nazývají "sebevražda kvůli ekonomické krizi", všímá si americký list New York Times.

Někteří, jako například 77letý řecký důchodce, který se 4. dubna zastřelil před tamním parlamentem, své rozhořčení proměňují v dramatické veřejné projevy hněvu vůči svým vládám.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.