Zájem čínských i mezinárodních médií o mladého čínského studenta v posledních týdnech narostl. Po Kua-kua je totiž syn ještě nedávno vysoce postaveného politika Po Si-laje, kterého vládnoucí strana před dvěma týdny ze svých řad vyloučila. Jeho manželka je totiž podezřelá z vraždy britského podnikatele Neila Heywooda.

Čtyřiadvacetiletý Po, o kterém čínská média už dříve psala jako o prominentním rozmazleném synovi vládního představitele a který studoval na prestižní Harvardské a Oxfordské univerzitě, se teď rozhodl promluvit.

Ve svém prohlášení pro univerzitní noviny Harvard Crimson vysvětluje, jak je to s jeho školným i jeho pověstí. O svých rodičích se ale nezmiňuje.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.