Slovo krize se stalo jedním ze synonym pro Řecko a jeho dlouhý boj s miliardovým dluhem. Roztříštěná vláda, která se v mnohých případech nedokáže vůbec shodnout a slibuje nové a nové škrty, jen aby získala finanční pomoc, takřka každý týden řeší jednu ze série generálních stávek nespokojeného lidu.

Vedle krachujících podniků a rostoucí nezaměstnanosti se ale najdou i světlé, tedy úspěšné, výjimky. Jednou z nich je i rodinná firma COCO-MAT bratrů Efmorfidisových.

Za posledních dvacet let se dokázala vypracovat na pozici jednoho z největších prodejců matrací a ložního prádla na světě.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.