O egyptský prezidentský úřad se uchází celkem dvanáct kandidátů. Favoriti jsou ale jasní - dva mubárakovci a dva islamisté. V obou případech platí, že se zástupci obou "stran" mohou vzájemně připravit o hlasy někoho z padesáti milionů voličů a snížit tak pravděpodobnost svého vítězství.

Toho "svého" oblíbence mají i hudební umělci, kteří o něm skládají písně. "Je to čistý člověk! Je jedním z nás! Čekáme na tebe!" zní v písních.

A i když se to na první pohled nezdá, také zastání u populárních zpěváků může konečný výsledek ovlivnit. Více než třetina lidí totiž ještě týden před hlasováním nevěděla, koho si vybrat.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.