Co znamená slovo krize? Je to chudoba, nezaměstnanost, stav, kdy lidé nemohou žít, vysvětluje Proteas ze střední školy na soluňském předměstí Kalamaria. Právě zde sdružení rodičů a učitelů uspořádalo speciální program, který se zaměřuje na to, jak děti vnímají krizi a co si o ní vůbec myslí.

"Děti zaznamenávají své myšlenky, ať už literární či popisovou cestou nebo ryze technicky, a musím říct, že je to velmi zajímavé," řekl k projektu pro list Kathimerini šéf sdružení a profesor ekonomie na Aristotelově univerzitě v Soluni Dimitris Madras.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.