Mezinárodní dohoda ACTA, která měla podle svých tvůrců ochránit autorská práva před počítačovými piráty, vyvolala v uplynulých měsících protesty po celém světě. Hackeři napadali webové stránky vlád, včetně té české, a pod petice se podepisovaly tisíce lidí.

Evropský parlament má ratifikaci antipirátské smlouvy na programu v červenci. Jak ale informovala stanice RT, už teď ji odmítají schválit hned tři komise.

Proti ACTA se postavil Výbor právních záležitostí (JURI), Výbor průmyslu, výzkumu a energetiky (ITRE) a Výbor občanské svobody, spravedlnost a vnitřních věcí (LIBE).

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.