Není žádným tajemstvím, že členové vatikánské Kongregace pro nauku víry (CDF), která je následnicí římské inkvizice, jsou velice přísní, když dojde na citlivá témata víry církve.

V dubnu vystoupili proti organizaci, která zastřešuje většinu jeptišek v USA, a obvinili ji z toho, že mezi řádovými sestrami podporuje radikálně feministické myšlenky a nabourává autoritu biskupů.

Teď se do jejich hledáčku dostala kniha s názvem Just Love americké jeptišky Margaret Farleyové, v níž autorka mimo jiné zastává názor, že sebemilování - tedy masturbace - je v naprostém pořádku.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.