Barma se po desítkách let vlády junty stále více snaží otevírat světu. Zavádí celou sérii demokratických reforem a doufá, že přiláká co nejvíce zahraničních investorů. Spojené státy spolu s Evropskou unií a dalšími na druhé straně postupně uvolňují sankce vůči barmskému režimu.

Jedním z těch, kdo se chce "vrhnout" na barmský trh, je i gigant mezi výrobci sladkých limonád Coca-Cola. Společnost oznámila, že plánuje ve Svazové republice Myanmar investovat. Čeká prý už jen na povolení k podnikání, o které zažádala.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.