Zatímco evropská média jsou plná spekulací o rozpadu eurozóny i Evropské unie, rozhodl se mladý Švéd Johan Malmsten vsadit na pravý opak. Studoval byznys na Harvardu a na londýnské LSE a v roce 2007 se rozhodl s kamarády, krajanem Christoferem Bergem a Němcem Danielem Freundem, založit Evropský deník (European daily).

Už loni v létě vytvořili první zkušební číslo, které mělo pozitivní odezvu, a letos na podzim má odstartovat papírová i digitální verze novin. Nemají být další z řady oficiálních evropských publikací, ale médiem, které bude plnit informační potřeby nové vrstvy Evropanů zvyklé studovat, pracovat a žít v Evropě bez hranic.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.