Nečasovo odvolání ministra Pospíšila rezonuje i ve Velké Británii. Aféře se věnuje The Economist, který zároveň upozorňuje na ostatní korupční skandály a zbavování poslanecké imunity.

Odvolání ministra spravedlnosti Jiřího Pospíšila neprobírají jen česká a slovenská média. Na svých internetových stránkách se mu věnuje i britský list Economist.

Ve svém článku s titulkem "Česká justice: Vody se víří" polemizuje s oficiálním prohlášením premiéra Nečase, podle kterého je za Pospíšilovým odvoláním neochota ministra spravedlnosti ke škrtům v rozpočtu.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.