Čtyřiadvacetiletá novinářka Jessica Ghawi přijela do Denveru, aby se věnovala sportovní kariéře. Když se v pátek vydala na půlnoční premiéru filmu o Batmanovi, chvíli před začátkem filmu ještě komunikovala s přáteli na Twitteru.

Když se jí kamarád zeptal, proč nepřidává příspěvky až během filmu, odpověděla mu, že snímek ještě v následujících dvaceti minutách nezačne. Tím její komunikace na sociálních sítích navždy skončila.

Nyní už lidé přidávají jen příspěvky k účtu #RIPJessica. Ten zřídili její přátelé, aby lidé mohli uctít památku mrtvé dívky. Prý je to nejvhodnější forma vzpomínky na Jessicu, která milovala a propagovala sociální sítě.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.