Krátce po pátečním útoku během premiéry nového filmu o Batmanovi Temný rytíř povstal se svými oficiálními prohlášeními přišel Barack Obama i jeho republikánský soupeř v boji o Bílý dům Mitt Romney. Oba mluvili o hluboké lítosti, o smutku i podpoře.

Jak k tomu ale posléze podotkl starosta města New York Michael Bloomberg, je to sice všechno hezké, problém okolo snadno dostupných zbraní však zůstává.

"Víte, utěšující slova jsou pěkná, je ale možná na čase, aby ti dva, kteří chtějí být prezidenty Spojených států, povstali a řekli nám, co s tím míní dělat. Tohle je totiž zjevně problém v celé zemi," prohlásil Bloomberg.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.