Tony Ford, ředitel skotského klubu East Stirlingshire, byl zavalen nabídkami fanoušků, že jej na jeden den zastoupí ve funkci, kterou dal k dispozici. Na jeden konkrétní den, a sice na sobotu 18. srpna, kdy mužstvo čekal zápas proti Glasgow Rangers. Termín byl pro prezidenta tak nešťastný, že se ho vinou jiných povinností nemohl zúčastnit. Své křeslo na tribuně pro hosty slavného stadionu Ibrox Park dal do dražby.

Sestup Rangers do čtvrté ligy po klubovém bankrotu vyvolává v nižší soutěži pozdvižení. I s kádrem oslabeným o špičkové hráče se předpokládá, že nečekaný účastník bude hrát prim. V prvním kole však pouze remizoval 2:2 v Peterheadu.

V článku se dále dozvíte

  • Glasgow Rangers má za sebou první domácí zápas ve třetí divizi, tedy čtvrté skotské lize. Po přeřazení v důsledku finančního krachu přišlo tým do Ibrox Parku podpořit skoro 50 tisíc fanoušků. Zápas si užili i šťastlivci fandící hostům, přestože si odvezli porážku 1:5.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.