Tajemný muž s falešným knírkem používá k odstranění botiček úhlovou brusku a zachraňuje tak motoristy od placení pokut. Opláštěný bojovník v zelené kombinéze, pestrobarevných ponožkách a černých plavkách již několik týdnů pomáhá řidičům v Perthu v Západní Austrálii.

Je to jeho bruska, která na většině záchranných misí v Perthu odvádí těžkou práci, ale řidiči jsou vděční právě Botičkáři. Deník Telegraph píše, že jediné, co za svoji pomoc žádá, je malý finanční dar, který ale hned předává dál - lidem bez domova, kteří peníze potřebují.

Jakkoliv je ale řidiči považován za superhrdinu, policie o něm hovoří jako o hrozbě. Vyzvala proto veřejnost, aby Botičkáře vydali. "Překračuje zákon a my si to s ním vyřídíme," vzkazuje mluvčí policie.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.