Boris Berezovskij prohrál soudní při s Romanem Abramovičem, po kterém požadoval odškodné ve výši pěti miliard dolarů. Majitel fotbalového klubu Chelsea u závěrečného stání přítomný nebyl, informuje stanice BBC.

Byl to příběh plný intrik, politiky a obrovských sum peněz. Na jedné straně stál Roman Abramovič, na straně druhé Boris Berezovskij. Dva ruští podnikatelé, z nichž každý zastává jiný postoj ke Kremlu. Abramovič podporuje Vladimira Putina (a on jeho), Berezovskij, někdejší poradce v Kremlu, žije od roku 2001 v britském exilu.

Pojil je ale údajně vztah k ropné společnosti Sibněft. I když podle Abramoviče s ní Berezovskij nic společného neměl a on sám ho nikdy nepodvedl. A soud mu dal za pravdu.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.