Evropští inspektoři se po měsíci vrací do Řecka, aby prověřili, jak vláda Antonise Samarase dodržuje slíbený úsporný plán. Minulý týden ale řeckým ministrům financí a práce přišel dopis z vedení Trojky.

Kromě očekávaných škrtů a reforem, které mají státu ušetřit miliardy eur, požadují také prodloužení pracovního týdne na šest dní. A to napříč všemi sektory.

Opatření, jak "zvýšit flexibilitu pracovní doby" počítá také s přestávkou mezi jednotlivými směnami v délce minimálně 11 hodin, odstraněním omezení minimálního nebo maximálního času mezi ranní a odpolední směnou a možnost vybrání si čtrnácti po sobě jdoucích dní volna kdykoli během roku.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.