Bývalý kosovský povstalec se přiznal k lékařským zákrokům, jež prováděli členové Kosovské osvobozenecké armády v severní Albánii.

"Dali mi skalpel a já začal řezat jeho hrudník," řekl se zakrytou tváří a zastřeným hlasem v rozhovoru pro srbskou televizi RTS.

"Jak se ho ostří dotklo, začal křičet, abych ho nezabíjel, a pak ztratil vědomí. Nevím, jestli omdlel, nebo už zemřel," popisuje údajný svědek, jak se čtyřmi dalšími rebely svázali dvacetiletého zajatce ke stolu ve školní učebně. U zákroku byli přítomni i doktoři s mrazícím boxem pro následný transport srdce.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.