Šedesátka, kterou Putin oslavil 7. října, je pro řadové Rusy důvodem k odchodu do penze, pro opozici naopak důvodem k happeningu "Vyprovázíme dědečka do penze".

Putina si ale po 12 letech u moci a po dosažení penzijního věku jen čtvrtina Rusů troufla označit za staršího člověka. Drtivá většina Rusů ho prý považuje za aktivního, zdatného a bystrého.

 

Podle 85 procent dotázaných je prezident spíše "aktivní a energický", podle 83 procent je "fyzicky zdatný, silný", podle 82 procent "myslí bystře". Více než dvě třetiny jej dokonce pokládají za "moudrého".

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.