Přepychová rodinná sídla, domy na těch nejlepších adresách, milionový vozový park či sbírky luxusních hodinek. Podobné položky nejsou mezi světovými státníky ničím neobvyklým.

Před pár měsíci se provalilo, v jakých poměrech žije ruský prezident Vladimir Putin, kolik má domů a jachet a jak drahá byla přestavba koupelny v jednom jeho letounu Iljušin, kam nechal nainstalovat doplňky z pravého zlata.

Je tu ale jeden prezident, který se ani po svém zvolení nechce vzdát života, na který je zvyklý. Jmenuje se José Mujica (celým jménem José Alberto "Pepe" Mujica Cordano) a od března 2010 stojí v čele Uruguaye.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.