Nezisková organizace Afrika pro Norsko rozjela nový projekt určený na pomoc chudým Norům, kteří si v zimě nutně potřebují ohřát nohy a prokřehlé ruce. Napříč celým africkým kontinentem už výzva vyvolala vlnu solidarity, a Afričané tak sbírají nepotřebné radiátory, které potom organizace vozí do Norska. Kampaň se jmenuje Radi-aid a jedná se o vtipnou mystifikaci.

Zhruba čtyřminutové video nápadně připomíná reálné kampaně západních humanitárních organizací – mladí lidé divákovi vysvětlují, proč je druh pomoci potřebný a jak zlepší životní podmínky Norů.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.