Asi čtyřicet kilometrů jihozápadně od Soulu, přímo mezi obdělanými poli, leží obrovský areál vývojového centra automobilek Hyundai a Kia. Na ploše 870 akrů, což je pro lepší představu rozloha asi 500 fotbalových hřišť, tady na vozech budoucnosti pracují tisíce inženýrů, designérů i montérů.

Pro návštěvy platí přísná pravidla. Hned u vjezdu musí odevzdat notebooky, iPady, videokamery i fotoaparáty do velké plastové přepravky, kterou si u sebe v prosklené "kanceláři" uprostřed silnice nechá šéf bezpečnostní služby.

Ten pak ještě obejde všechny přítomné a speciální neprůhlednou bezpečnostní nálepkou jim přelepí objektivy na mobilních telefonech.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.